20 yılı aşkın bir süredir şirketlerin bilişim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. F2 Bilişim değerler odaklı bir teknoloji firmasıdır.

Galeri

İletişim

Demirci Mah. Candan Sok. No:9 16120 Nilüfer - Bursa / Türkiye

info@f2bilisim.com.tr

+90 553 704 37 37

Genel

Office 365’te Aylık Abonelik Dönemi Başladı

Office 365 Aylık Abonelik

Office 365 aylık abonelik dönemi başladı. Herhangi bir ön koşul, sözleşme yada taahhüt olmaksızın gerek mevcut office 365 kullanıcıları gerekse yeni kullanıcılar aylık abonelikten faydalanabilecekler.

Kullanmakta olduğunuz yada yeni geçişlerde seçeceğiniz bir office 365 planı için yıllık ödeme yapmak yerine aylık ödeme yaparak; hem yıllık abonelik giderinizin tümünü birden tek seferde ödememiş oluyor böylece finans açısından size ciddi bir yük getirmiyor, hem yıl boyunca yapacağınız tüm personel alımları yahut işten çıkarmalar için aboneliğinizde dilediğiniz gibi artış veya eksiltmeye gidebiliyorsunuz. Office 365 aylık abonelik ile bulut bilişim ve esnek yapı tümceleri bir kez daha bir araya geliyor ve işletmeniz için office 365’in abonelik işlemleri ile ilgili  bir çok kalemde işlerini kolaylaştıran bir yapıya kavuşuyorsunuz.

Office 365 aylık ödemeli abonelik ile yıllık aboneliği finansal açıdan karşılaştırdığımızda; örnek bir plan üzerinden gidecek olursak 1 kullanıcı office 365 iş extra için yıllık ödeme tutarı 150 USD (kdv hariç) iken  yine aynı plan aylık alımda 12 USD (kdv hariç) gibi bir rakama o da yıllık ödemede 144 USD’lik bir rakama tekabül etmektedir. Dolayısı ile bırakın daha yüksek bir rakamı toplamda yıllık ödemeye göre daha avantajlı rakamların çıktığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Kaldı ki söz konusu office 365 müşterisinin bulunduğu müşteri segmentine göre alabileceği ek indirimleri hesaba katmadan bu farkı görüyoruz.

İster mevcutta bir Microsoft Office 365 müşteri olun isterseniz de yeni müşteri; office 365 aylık abonelik ile ilgili tüm sorularınız, yenileme veya yeni alım fiyat talepleriniz, office 365 ile ile ilgili genel sorularınız, demo ve sunum talepleriniz için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Gelin office 365 ile işinizi buluta taşıyalım.