20 yılı aşkın bir süredir şirketlerin bilişim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. F2 Bilişim değerler odaklı bir teknoloji firmasıdır.

Galeri

İletişim

Demirci Mah. Candan Sok. No:9 16120 Nilüfer - Bursa / Türkiye

info@f2bilisim.com.tr

+90 553 704 37 37

Biz Kimiz?

Hakkımızda

Kurumların bilişim konusundaki talep, ihtiyaç ve sorunlarına 360 derece hizmet vermeyi amaçlayan ve bu doğrultuda bilgi-bilişim teknolojileri konusunda kurumlara özel servis, destek ve danışmanlık hizmetleri veren dinamik, yenilikçi ve girişimci kadroya sahip bir bilişim firmasıyız.

Yazılımdan donanıma, donanımdan sanallaştırma ve bulut bilişim hizmetlerine, erp-crm ve ticari otomasyonlara varıncaya kadar sizlerin ihtiyacı olan her ne ise gerek kendi personelimiz ile beraber gerekse çözüm ortaklarımız ile hareket ederek taleplerinizin karşılanmasında, sorunlarınızın  çözümünde ve uzun soluklu iş ortaklıkları geliştirmek için bize güvenebilirsiniz.

Tecrübe, Mükemmeliyet, Profesyonellik

Aslında Ne Yapıyoruz?

F2 Bilişim olarak

Bugün geldiğimiz noktada geride bıraktığımız 10 yıllık sektör tecrübesi, Microsoft Silver Partner Yetkinliği ve yüzlerce memnun müşteri referansı ile sizlere;  her zaman ulaşılabilir, her zaman çözüm odaklı ve daima size fayda sağlayacak bir oluşum olacağımızın sözünü rahatlıkla veriyoruz.

+
Aktif Müşteri
+
Proje Tamamlandı
+
SAHA TECRÜBESİ
+
DEVAM EDEN PROJE
// technology index

Aktif Müşterilerimizin
Dağılımı

Bilişim Hizmetlerinizin iyileştirilmesine Yardımcı Olmak İçin BT sektörünün deneyimli markaları ile işbirliği yapıyoruz. Bir sonraki projenize başlamaya hazır mısınız?

OTOMOTİV SEKTÖRÜ 70%
ORTA ÖLÇEKLİ KOBİ 90%
KÜÇÜK ÖLÇEKLİ KOBİ 60%