20 yılı aşkın bir süredir şirketlerin bilişim hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. F2 Bilişim değerler odaklı bir teknoloji firmasıdır.

Galeri

İletişim

Demirci Mah. Candan Sok. No:9 16120 Nilüfer - Bursa / Türkiye

info@f2bilisim.com.tr

+90 553 704 37 37

Sunucu sistemlerinin ve veri depolama ortamlarının tamamlayıcı ve felaket anında en önemli unsurlarından birisi olan yedekleme konusunda müşterilerimizin marka bağımsız, amaca uygun ve doğru çözüme ulaşmaları konusunda yoğun bir şekilde çalışmaktayız.

Sunucu ve Veri Depolama sistemlerinden bağımsız olarak, ortamda kullanılan yazılım ve donanım ürünü ne olursa olsun siz müşterilerimizin isteklerini karşılamak amacıyla marka bağımsız  donanımsal yedekleme çözümlerini kullanıyoruz. Tek bir sunucu sisteminin yedeğinin alınmasından başlayan ve tüm veri merkezinin yedeklenmesini sağlayan çözümlerimiz mevcut.

Tek başına yedekleme projelerinde ve yedekleme de içeren büyük çaplı projelerde geleneksel teyp üniteleri ile başlayan, teyp kütüphanelerine ve sanal teyp kütüphanelerine uzanan ürün portföyünü istekleriniz doğrultusunda konumlandırıyoruz. Yedekleme çözümlerimizde kullandığımız donanımlara uygun yazılımlarla çözümü tamamlıyor ve hızlı bir şekilde entegrasyonunu sağlıyoruz. EMC, HP, IBM, DELL, Symantec, Veeam, Acronis yedekleme yazılımları kullandığımız başlıca ürün aileleri arasındadır.